Для багатьох літо – час шашликів, купання у природних водоймах та прогулянок на свіжому повітрі. Однак, як би добре не було організовано відпочинок на природі, його можуть зіпсувати комахи. Вони не тільки дратують своїм настирливим дзижчанням, але також активно нападають, залишають сверблячі укуси та розносять небезпечні інфекції. Отримувати задоволення від відпочинку на природі допомагають інсектицидні лампи – компактні пристрої, що знищують комарів, мошок та інших шкідників, що літають, ударом струму. Про те, як вони працюють і як їх обирати, ви дізнаєтесь у статті.
Як правило, для знищення комах-шкідників, що літають, використовують москітні сітки, липкі стрічки, спеціальну косметику і фумігатори, які заряджають одноразовими пластинами. Жодне з цих засобів не забезпечує повного захисту. Крім того, вони вимагають певних зусиль з боку користувача, який змушений постійно наносити крем чи спрей на тіло та одяг, купувати чергові пластини чи липучки.
На відміну від них, інсектицидна лампа купується один раз і надовго, не вимагає заряджання, дозаправлення та інших додаткових зусиль. Вона являє собою прилад, що складається з ультрафіолетової лампи та металевої сітки, до якої підведено електрику. Під час роботи пристрій випромінює ультрафіолетове світло, що приваблює комах. Підлітаючи до нього, комарі, мошки та мухи торкаються металевої сітки, яка вбиває їх електричним розрядом.
Переваги інсектицидних знищувачів комах:
Це дозволяє використовувати їх як у житлових приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Залежно від конструкції та рівня вологозахисту лампу можна встановити на веранді, балконі, терасі літнього кафе, у виробничому цеху чи ковбасній крамниці.
Сьогодні на ринку представлений великий вибір ультрафіолетових приладів вітчизняного та закордонного виробництва. Вони різняться за:
Конструктивно інсектицидна лампа може виглядати як звичайна лампочка із цоколем, ліхтар чи панель. Найефективнішими та найдорожчими вважаються ультрафіолетові панелі. У їхню комплектацію входить кілька джерел світла, що багато разів збільшує площу дії. Вони здатні захищати територію практично від усіх видів комах-шкідників. Їх встановлюють на терасах кафе, супермаркетах, виробничих цехах та кемпінгах.
На відміну від панелей, інсектицидні ліхтарі обходяться дешевше, але при цьому підходять для встановлення в будинках, альтанках та дачах. Завдяки компактній конструкції їх зручно перевозити, підвішувати та встановлювати на вертикальній або горизонтальній поверхні
Перевага інсектицидних ламп зі звичайним цоколем – простота використання. По суті це звичайна лампочка, здатна знищувати комах. Щоправда, вона не має піддона, тому всі загиблі комарі та мошки падають прямо на підлогу.
Перш ніж вибрати інсектицидну лампу, звертають увагу на особливості експлуатації. Якщо лампочка зі звичайним цоколем буде ефективна у квартирі, то в котеджі, магазині або кафе її потужності будуть недостатньо. Чим більша площа, тим потужніше повинен бути прилад. При цьому він повинен мати продуману конструкцію, стійко переносити вплив вологи та працювати від електрики.