Як вибрати лампу для знищення кома

Як вибрати лампу для знищення кома

Літо – це улюблена пора більшості людей. Можна радіти теплим дням, ніжитися в променях лагідного сонця. Ще цей час відпусток та канікул, походів та подорожей. Багато хто їде на дачу, ближче до природи, землі. І все було б чудово, якби відпочинок не порушували дратівливі істоти у вигляді комарів, мух, ос та інших надокучливих комах. Про це подбали виробники інсектицидних приладів, великий вибір яких представлено в інтернет-магазині Noveen

Вибираємо пристосування що знищує комах

Спроби звільнити людей від настирливого дзижчання комарів теплими літніми вечорами та ночами робляться вже давно. Спочатку пропонувалися стрічки-липучки. Потім було винайдено спеціальні спреї, фумігатори. Свого часу новинкою були ультразвукові відлякувачі комах. Але всі ці пристрої не давали бажаного результату, мали істотні недоліки.

Наприклад, різкий запах спреїв може викликати в деяких людей алергійну реакцію. Їх можна занести на їжу чи в очі обробленими інсектицидним засобом руками. Що стосується ультразвукових пристроїв – фумігаторів – багато експертів більшість моделей вважають абсолютно марними. То чи є вихід? Так! Полягає він у використанні інсектицидних ламп. Ці пристрої однаково ефективні як в приміщенні, так і на вулиці. Завдяки своїм особливостям пристрої спочатку залучають комарів та інших комах, а потім знищують їх.

Принцип роботи ламп

Одним з основних частин пристрою є випромінювач світла, що забезпечує певну довжину хвиль ультрафіолетових променів. Вся конструкція покрита металевою сіткою, на неї подається струм. Випромінювач приваблює комах, що літають. Вони сідають на сітку та уражаються струмом. Його сила становить близько 13 мА, що є смертельним навіть для досить великих "агресорів що літають", але для людини небезпеки не становить.

Комахи, що загинули, падають у лоток, який також є обов'язковим елементом корпусу приладу. При необхідності він легко знімається та очищається. Хоча максимально ефективним пристосуванням є вночі, використовувати його можна і вдень у затемненому приміщенні. Оскільки УФ-лампа, як і будь-який інший електричний прилад, має свій ресурс роботи, її слід міняти не рідше одного разу на два роки.

Види інсектицидних приладів

Розподіл ламп на види заснований на різниці розмірів та форм. Виробники пропонують моделі трьох категорій:

  • зі стандартним цоколем;
  • у вигляді ліхтаря;
  • світлові панелі.
Перший тип пристосувань є лампочкою з порожнім корпусом з металевими ґратами всередині. Її можна вкрутити навіть у будь-яку люстру, з патроном E27. За всіх своїх переваг і невисокої ціни такі пристрої мають два серйозні недоліки:
  • по-перше, через невелику площу лат рівень ефективності приладу залишає бажати кращого;
  • по-друге, відсутність піддона призводить до того, що загиблі комахи падають безпосередньо на підлогу.
Більш зручними та ефективними є пристрої у вигляді ліхтаря. Вони мобільні, забезпечені потужним ультрафіолетовим випромінювачем, містким лотком. Ліхтар зазвичай використовують не в приміщенні, а на вулиці (на подвір'ї приватного будинку, в альтанці на дачі тощо). Виріб можна повісити на гачок, гілку або сук, встановити на будь-якій поверхні та навіть у траві.

Інсектицидну обробку приміщень будь-якого призначення краще проводити за допомогою світлових панелей. Пристрій оснащений кількома лампами, має прямокутну форму. Завдяки великій кількості випромінювання та можливості забезпечити покриття значної площі, за допомогою приладу здійснюється якісна інсектицидна обробка від комах що літають будь-яких розмірів та форм житлових, виробничих та будь-яких інших типів приміщень. Світлові панелі стають все більш популярними, попри їх порівняно високу вартість.

На що звертати увагу при виборі оптимального варіанта інсектицидної лампи

Кожен різновид і модель пристосування має свої характеристики щодо типу приміщення, в якому передбачається його використання, площа охоплення, рівень захисту від вологи. Тому при виборі приладу слід враховувати такі параметри:
  • живлення;
  • сфера застосування;
  • вологозахист.
Виробники пропонують лампи, що працюють від мережі, на акумуляторах чи батарейках. Найпопулярнішим є тип виробів, що працюють від мережі. Зазвичай комплект входить шнур довжиною від 1.8 до 2 метрів. Перевагою такого приладу є можливість безперервно обробляти приміщення цілодобово. Недолік полягає у неможливості його використання на природі (наприклад, на риболовлі, у поході, під час роботи в саду тощо).
Пристрій на акумуляторах потребує періодичного заряджання. Хоча можливість сучасних моделей працювати безперервно до 30 годин дозволяє використовувати їх на пікніку, пляжі, у дачному будиночку без електрики. Пристрої на батареях малопотужні. Але вони приваблюють своєю мобільністю, що дуже важливо для відпочинку на природі.
Щоб правильно вибрати прилад з погляду області дії, достатньо прикинути, яку площу він повинен захищати від комах. Для кімнати цілком підійде ліхтар, здатний покрити 30-40 кв.м. Для захисту виробничого приміщення, саду або дачної ділянки знадобиться потужніший пристрій. Якщо передбачається використання приладу  не лише у темний, а й світлий час доби, слід враховувати, що його ефективність вдень удвічі менше, ніж уночі.

У разі використання пристосування просто неба, лампі повинен бути забезпечений надійний захист від вологи в будь-яких її проявах (туман, роса, дощ, випаровування та ін.). Адже з електрикою жартувати не варто. В описі моделі обов'язково є абревіатура IP (Ingress Protection rating) з наступними двома цифрами. Перша означає рівень захисту від механічної дії, друга (від 0 до 4) – вологозахист. Вони допоможуть вибрати потрібний у певній ситуації варіант приладу. Найменш захищені від впливу вологи виробу з цифрою 0, найбільше – з маркуванням 4.

Популярні лампи, що знищують комах

У каталозі онлайн магазину Noveen представлений великий вибір приладів, призначених для використання в певних умовах:
  • Для житлових приміщень – модель пристосування Noveen IKN-11 потужністю 12 Вт (працює від мережі, охоплює площу до 80 кв.м, забезпечена лотком, що відгвинчується, при безвітряній сухій погоді може використовуватися на вулиці).
  • Для промислових приміщень до 40 кв. м - Noveen IKN-12, до 120 кв.м - IKN-36 IPX4, до 180 кв.м - IKN-40. Там, де необхідно дотримуватись особливих правил протипожежної безпеки, рекомендується використовувати Noveen IKN-15. Комахи, що прилетіли на світ лампи цієї моделі, не вбиваються струмом, а прилипають до захованого в корпус вкладу з липкою поверхнею.
  • Для вулиці – модель Noveen IKN-5 з радіусом дії до 30 кв.м, IKN-7 IPX4 – до 55 кв.м, IKN-22 IPX4, що покриває площу близько 130 "квадратів".
Усі ці та інші моделі ТМ Noveen сертифіковані. На них дається гарантія. Замовлення можна оформити телефоном або онлайн. Надається послуга доставки.

Навіщо потрібен зволожувач повітря?  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.